Enter your keyword

שירותים ומחלוקת לימוד

לוגו כחול סופר אקדמיה

מידע אודות הכותבים  של סופר אקדמיה:

כאשר פונים אל סופר אקדמיה בבקשה לסיוע בעבודות כתיבה, אנחנו בוחנים את הנושא של העבודה ומפנים את הבקשה אל הכותב המקצועי אשר מתאים ביותר לפרויקט המבוקש. כך לפעמים נמצא מצבים בהם התחום הנלמד הוא חינוך, אך נושא העבודה בעולם הנפש של הילד ולכן עבודה זו מופנית אל כותבי התוכן בתחום פסיכולוגיה. המטרה היא כמובן, לשפר את תוצאות העבודה להתאמה מקסימלאית בין התוכן הנכתב לבין תחום ההתמחות של הכותב.

שירותי חברת סופר אקדמיה:

1. סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות בהיקף של סמינר
2. סיוע בכתיבת הצעות מחקר איכותני
3. סיוע בכתיבת עבודות סוף קורס
4. סיוע בעבודות תרגילים במשפט
5. סיוע בהכנת עבודות תזה
6. בדיקת עבודות
7. שיפוץ ותיקון עבודות עם הערות
8. עריכה לשונית והגהה
9. שיעורים פרטיים והדרכה בליווי כותב מוסמך

פירוט על מגוון השירותים של סופר אקדמיה:

1. סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות בהיקף של סמינריון: עבודות סמינר הן עבודות מורכבות בהיקף של כ-30 -15-25 עמ”, תלוי בדרישת המרצה. בכדי שהכותבים של סופר אקדמיה יוכלו לבצע את עבודתם נאמנה, יש להפנות אלינו את הדרישה המפורטת של המרצה לעבודה הנדרשת. פרטים חשובים הם: נושא העבודה; סילבוס הנלמד; הנחיות והיקף העבודה. כמו כן ניתן לשפר את איכות העבודה עם שליחת החומרים הנלמדים מהשיעורים ומאמרים לשימוש. אם החומר הזה אינו ברשותכם- הכותב המוסמך בתחום הנלמד שלך ישלים את החסר.

2. סיוע בכתיבת הצעות מחקר איכותני: בסופר אקדמיה ישנה התמקדות במחקר האיכותני, אך במקרים מסוימים אנחנו יכולים לסייע גם במחקר הכמותי. הצעות המחקר כוללות לרוב את הפרטים הבאים: הנושא הנבחר; המקרה מבחן שייחקר; פירוט שיטת המחקר; ביבליוגרפיה מומלצת וכדומה. הצעת מחקר משתנה מעבודה לעבודה לפי מידת התאמה ובקשה של הסטודנט. לקוח אשר מזמין עבודה מלאה מקבל את הצעת המחקר בסיסית אחת בחינם

3. סיוע בכתיבת עבודות סוף קורס: כותבי סופר אקדמיה הם בעלי נסיון גם בטיפול בעבודות חריגות ובהיקפים שונים. עבודות כמו הדרכה ביבליוגרפית, תרגילים ואחרות. במקרה של עבודה ספציפית יש להעביר את הנחיות העבודה, בכדי שהצוות יוכל לקלוע לתוצאה הסופית הטובה ביותר.

4. סיוע בעבודות תרגילים במשפט:STADY CASE עבודות קצרות של ניתוח מקרה מבחן בזווית משפטית. גם כאן יש להעביר את הנחיות העבודה עצמן, לבחינה של הצוות המשפטי. לרוב ההגשות של עבודות מסוג אלו הן קצרות ורצוי להימנע ממועד הרגע האחרון.

5. סיוע בהכנת עבודות תזה: עבודות תזה הינן עבודות בהיקף גדול מהממוצע ( 80-120 עמודים) וכוללות שלבי עבודה רבים. לכן צוות סופר אקדמיה נערך לסיוע בהתאם ומלווה את כותב התזה כבר בשלבים הראשוניים של כתיבת הצעת מחקר, איסוף חומרים, ועד לשלב הסופי של עריכה כללית.  יש לציין שבשל היקף העבודה יש להיערך בעוד מועד גם בהיבט של לוח הזמנים לעבודה.
בדיקת עבודות: מגיעות אל סופר אקדמיה גם עבודות שנכתבו כבר טעונות בדיקה, מאחר ובין כותבי הצוות יש גם מתרגלים מוסמכים. העבודות יבדקו בקפדנות ויתוקנו במידת הצורך.

6. שיפוץ ותיקון עבודות עם הערות: מדובר בעבודות כתובות שהוגשו למרצה והוחזרו עם הערות לתיקון. רבים מהסטודנטים כבר חשים ייאוש בשלב הזה, לאחר שכבר ראו את הסוף הנכסף ואז הוא כה רחוק שוב. צוות סופר אקדמיה נשמח לסייע ולהביא את העבודה לכדי סיום. במקרה זה יש להעביר את העבודה המלאה, עם הערות המרצה על התיקונים הנדרשים ואנחנו נסייע לכם לסיים את העבודה.

7. עריכה לשונית והגהה: צוות סופר אקדמיה כולל כותבים בעלי רקע בעריכה לשונית והגהה ולכן נשמח להעמיד לשירותכם כותב מוסמך בתחומים אלו. יש לשלוח את העבודה שדורשת עריכה ולציין תאריך יעד לסיום.

8. שיעורים פרטיים והדרכה עם כותב מוסמך: שיעור פרטי עם כותב עשוי לסייע למי מבינכם שיודעים לכתוב, אבל זקוקים להכוונה אמתית לכתיבה (לא כמו זו שניתנה בקורס הדרכה וכתיבה ביבליוגרפית). הכותבים שבצוות סופר אקדמיה מכירים את כל השיטות לכתיבה קלה, כמו מקורות מומלצים ומאגרי מידע קלים וזמינים החוסכים זמן יקר בסיפריות. הצוות יוכל לסייע בכתיבה של עבודת מחקר, עבודת סמינר, הצעות מחקר לפני אישור, והצעות מחקר לתיקון ועוד. השעורים נערכים בתל-אביב ויש לתאם מראש טלפונית.

באו להכיר את תחומי הכתיבה והכותבים של סופר אקדמיה:

1. מחלקת פסיכולוגיה מדעי החברה והרוח: במחלקה זו הכותבות בעלות תחום התמחות בפסיכולוגיה קלינית וחברתית. למרות שזה תחת אותה כותרת המכונה פסיכולוגיה- תחום הקליני שונה באופן ניכר מהתחום החברתי- דבר שיעיד כל סטודנט אשר לומד פסיכולוגיה. ממוצע הציונים של הכותבות הוכיח עצמו לאורך הזמן. תחום זה ניתן לטפל גם בעבודות בנושא סוציולוגיה, משאבי אנוש, עבודה סוציאלית, בריאות הנפש, קרמינולוגיה וכדומה. במחקרים קלניים ישנה כותבת אשר מתמחה בנושא של ניתוח סטיסטי שהוא תחום בפני עצמו.

2. מחלקת ההיסטוריה וארץ ישראל: כותבים בתחום זה למעשה מטפלים בכל הנושא של היסטוריה עולמית, או היסטוריה ארץ ישראלית. כמו כן יש טיפול בנושאים המרכזיים של יחסים בינלאומיים, ומדעי המדינה. בתחום יש מספר כותבים כך שתוכל לבחור את הצעת המחיר המתאימה לך מבין כמה הצעות קיימות.

3. מחלקת משפטים ואתיקה: המחלקה המכובדת שעוסקת בכל תחום המשפט והדינים. מטפלים בכל תחום של פניה אם בעבודת סמינר גדולה ומורכבת או לחילופין בעבודת תרגיל קטנה. במחלקה מקפידים על כתיבה נכונה עם הערות שוליים ועבודה עם אתרי תוכן המעודכנים ביותר לחוקים כמו לדוגמה אתר ”נבו” וכמובן לפי דרישה ספציפית של כל לקוח ומבקשו.

4. מחלקת חינוך: בתחום זה עבודות אצלנו מיטב הכותבות אשר גם עוסקות בפרקטיקה של חינוך בפועל. הכרה פנימית ומקצועית עם עולם התוכן של החינוך תורם רבות בתהליך הכתיבה של עבודות למינהן. לבין רוכשי ההשכלה בתחום החינוך נוכל אף לסייע בבנית מערך שיעור. לאורך הפעילות נכתבו עבודות רבות בתחום של חינוך בהזמנה אישית לפי דרישה.

5. מחלקת כלכלה חברתית וניהול: בתחום של כלכלה יש לסופר אקדמיה טיפול בעיקר בתחום החברתי של השפעות הכלכלה על החברה. מחלקה זו מטפלת בתחום של ניהול אסטרטגי, מנהל עסקים, וכל נושא הניהול בתחום הרחב שלו. בכדי לקבל את ההצעה הטובה ביותר ולבדיקת תכנים כדי לשלוח אלינו מייל מפורט עם דרישה.

6. מחלקת אומנות וקולנוע: המחלקה היצרתית ביותר של סופר אקדמיה. עבודות באומנות נעשות לפני הזמנה אישית ולרוב עוסקות באמנים ספציפיים לניתוח, או לחילופין בתקופה יצרתית נבחנת. כל עבודה באומנות מכילה לרוב חלק נרחב של נספחים עם התמונות שעליהם דנו ואזכרו לאורך העבודה- כפי שנדרש בעבודות אומנות, על בסיס ניתוח היצירות. בתחום של קולנוע לרוב מטפלים בנושא כותבים בעלי תואר בתקשורת ויכולת לניתוח תכנים מצולמים וטקסטים תקשורתיים.

7. מחלקת תקשורת ושיווק: מחלקה זו עוסקות בכל הנושאים החמים ביותר במדיה- אם מדיה דיגטלית, משודרת או אלקטרונית. מאחר ותחום התקשורת הוא תחום רחב המחלקה כותבת החל מהתיאוריה של זרימה תקשורתית ועד לחקר תופעות באינטרנט- הדור החדש. כמו שכבר אוזכר קודם לכן לחלק מכותבי המחלקה לתקשורת ישנה התמחות בניתוח טקסטים קולנעיים וכותבים בנושא של קולנוע.

8. מחלקת ספרות: הכותבת הבודדת שלנו בספרות מתמודדת לבדה עם כל הפניות של סופר אקדמיה בעבודות בנושא ספרות, מאחר ולומדי התואר בספרות נתברכו בכישרון הכתיבה לרוב. אבל לפעמים גם המוכשרים ביותר מבין לקוחותינו מוצאים עצמם עמוסים תחת הנטל ובמקרה זה הכותבת שלנו תשמח לעזור.

9. מחלקת יהדות, תנ”ך ותורה שבעל-פה: במחלקה זו כותבים בעלי רקע דתי- מסורתי עם הכשרה והכרה עמוקה של התכנים. נגישות למקורות של פסקי הלכה, שו”ת, מאגרי מידע של מוסדות לימוד דתיים וכדומה. מובטחת עבודה איכותית עם דגש על הנחיות כתיבה ספציפיות נדרשות.