Enter your keyword

שאלות ותשובות

לפני שאתם מזמנים סיוע אקדמי מומלץ לעיין במדריך שלנו להצלחה

סופר אקדמיה שאלות ותשובות: כל המידע החיוני להזמנת עבודות גמר עבודות מחקר, עבודות אקדמיות סמינריונם למכירה.

אז איך זה עובד בדיוק?
באתר זה קיים מאגר של מאמרים ועבודות לדוגמא זמינות חינם לשימוש חופשי שיסיעו לך בכתיבת העבודה שלך. בנוסף יש כאן מדריך לכותב שייתן לך את הכלים הראשונים לכתיבה נכונה. במידה ולא מצאת עבודה שמתאימה לדרישות שלך רצוי לפנות אלינו למייל עם פירוט של הדרישה. הפרטים החשובים שיש להעביר אלינו הם: נושא הנלמד, תחום נבחר, ציון תאריך ההגשה, סילבוס והנחיות, והיקף עבודה נדרש. פרטים אלו חשובים כדי שאנחנו נוכל לתת לך כותב אישי שיתאים עבורך את המוצר הרצוי, בצורה הטובה ביותר.

מדוע פרטים אלו חשובים?
חשוב בפנייה אלינו לפרט מה בדיוק מה נדרש בכדי שנסייע לך לבנות את המוצר המדויק עבורך ונבטיח לך עבודה בלעדית, אישית ודיסקרטית.

איך פונים אל סופר אקדמיה?
גם זה ממש קל! יש לך הרבה שיטות לפנות אלינו! כי אנחנו יודעים שאת/ה “איש/ת אקדמיה עסוק/ה” ולכן פישטנו לכם את הכול: אפשר לצלצל ולקבל מענה מידי בין השעות 10:00 בבוקר ועד 20:00 בערב ובמקרים דחופים גם בסופי שבוע – אנחנו נותנים מענה ומשתדלים לסייע לך בעת צרה.
ניתן גם לפנות אלינו במייל ישיר- help@superacademia.com למענה מהיר, שמופיע באתר זה עם הפרטים המלאים ולקבל הצעת מחיר הוגנת.

איזה פרטים צריך לשלוח בפנייה אל סופר אקדמיה ?
כמה שיותר פרטים בכדי שנגיע לעבודה שאת/ה רוצה, ברמה הגבוה ביותר. רצוי לציין סדר גודל של היקף עבודה בציון מספר עמודים (מקסימום/ מינימים), העדפה למקורות ביבליוגרפים, דרישות המרצה, תחום לימוד, שם הקורס הנלמד, איזו סוג עבודה (מחקרית, עיונית, סמינריון וכדומה) מוסד אקדמי שבו נלמד (**לא חובה אבל עוזר לפעמים בהיכרות עם המרצה) והכי חשוב תאריך הגשה! לא לשכוח (יש לציין גמישות).

אוקי וכמה זה יעלה לי?
המחירים שלנו בין הנמוכים שיש בשוק.
לעבודה אישית המחיר משתנה בהתאם לבקשתך. לרוב תהיה לך בחירה בין הצעות מחיר של שני כותבים שונים, מאחר ואנחנו מחזיקים צוות של שני כותבים כמעט בכל תחום. התמחור להפעלת כותב לעבודה אישית משתנה בהתאם לדרישות העבודה, מורכבותה של העבודה, חומרי עבודה (עברית/אנגלית) תאריך הגשה ותחום נלמד.

איך משלמים על עבודה אישית מוזמנת?
דרכי התשלום הוא דרך העברה בנקאית או דרך תשלום במזומן. ראשית יש להסדיר תשלום מקדמה על סך- 50% בכדי להבטיח טיפול מועדף בעבודה שלך. סכום המקדמה הוא רק מחצית מתוך הסכום הכולל. לאחר מכן בתום תהליך הכתיבה של הכותב האישי שלך, ישלח אליך עותק חלקי לאישורך. לאחר אישורך וקבלת התשלום הסופי, תישלח אליך העבודה המלאה במייל או בדואר לבקשתך.

כמה זמן אורך סיוע לכתיבה בסופר אקדמיה?
יש לציין שתהליך הכתיבה אורך כחודש ימים בממוצע ובכדי לתת לך את המוצר הטוב ביותר, תמיד רצוי לתת לנו התראה ארוכה כמה שניתן. בנוסף העבודות עבורות תהליך שנקרא “בקרת איכות”. העבודה עוברת בדיקה לוודא שהיא ברמה גבוה. תהליך זה מאריך את זמני הכתיבה, אך מבטיח מבחינתו את המוצר הטוב ביותר- שמבטיח את המוצר הטוב ביותר עבורך.

כמה זמן עד שמקבלים את הצעות המחיר של סופר אקדמיה?
פנייה אל סופר אקדמיה מתאפשרת כל יום א’-ה’ 10:00- 20:00 בערב ויום ו’ חצי יום. בקשה שמתקבלת מקבלת עדיפות לבדיקה של הצוות בבדיקה מהירה האורכת באופן ממוצע כ-2 ימי עסקים עד לקבלת הצעת מחיר. הבדיקה של הצוות הינה בדיקה קפדנית, שבה הצוות המקצועי בודק: עמידה בלוחות זמנים, היכרות עם החומר הנלמד, את מורכבות העבודה, הערכת זמנים וזמינות לחומרים. כל הפרמטרים הללו כמובן משתנים מעבודה לעבודה לכן אין “מחיר מחירון” לסיוע לעבודה וכל מקרה נבחן לגופו.

מהו תהליך בקרת האיכות?
“בקרת איכות” הוא בדיקה ממוקדת של כותב נוסף מאותו התחום שבודק את רמת העבודה ומבטיח את איכותה. כמו כן הבדיקה עוברת על דרישות הסטודנט ובקשות מיוחדות, זאת כדי להבטיח כי תקבלו את המוצר ברמה הגבוהה ביותר, לפי הבקשה האישית שלכם. לכן חשוב להעביר את כל הדרישות מראש כתובות במייל. התהליך אורך זמן נוסף על זמן הכתיבה, אבל במטרתו להבטיח כי העבודה הסופית תהיה הטובה ביותר.

ואם אין לי זמן?
גם זה קורה ואנחנו מבינים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן לעזור. פנה אלינו ונעשה מאמץ לעמודבזמנים שלך. איך את/ה שואל/ת? יש לנו כותבים שעובדים 8-10 שעות ביום במשרה מלאה בכדי לתת למקרים כאלו מענה. וגם בשבת ומוצאי שבת במידת הצורך. בשעות שאת/ה בלימודים, בעבודה, או סתם נח/ה יהיה מי שיעבוד בשבילך!

מה לגבי תיקונים אם צריך?

ראשית אנחנו מנסים להימנע מתיקונים באמונה שלמה כי המוצר שיוצא תחת ידנו הוא הטוב ביותר. אך אין לשכוח כי אנחנו נכנסים לתוך נעלים גדולות ולא תמיד ישנה היכרות מלאה עם דירשות המרצה. לכן אנחנו מקפידים לבקש את כל הפרטים מראש ( בעיקר חומרים שנלמדו בקורס ), ומסייעים לכם בהכוונה של שאלות מכוויונות. בנוסף כדי להימנע מתיקונים, אנחנו בונים לבקשת הלקוח הצעות מחקר ללא תוספת תשלום. הצעות המחקר נותנות מיקוד ומבטיחות שאנחנו ניצמד לאותה הצעה בעת כתיבת העבודה, בהתאם לדרישה הראשונית. ואם בכל זאת יש צורך בשינוים ותוספות שלא סוכמו מראש- אלו נבחנים במשרדים ונשלחים אל הכותב להערכת תוספת תשלום. לעיתים אם מדובר בתיקון קל- התיקונים מבוצעים ללא תוספת עלות.

לוגו כחול סופר אקדמיה

ממה מורכבת הצעת מחיר?

כאשר אתה פונה אלינו עם מייל מפורט לגבי העבודה הנדרשת, הדרישה נשלחת אל הכותבים בתחום לצורכי תמחור. התמחור נמדד לפי מספר פרמטרים- הראשון הוא התכנים. הכותב בודק את מידת הבקיעות שלו בנושא, אם יש לו נגישות לחומרים ואם הלקוח מספק את החומרים, או שעליו לחפשם בעצמו. המצב המומלץ הוא שלהקוח יספק את החומרים, כך יש תאימות מוחלטת בין החומר הנלמד בכיתה לבין החומר שיכתב בעבודה. במידה ואין ברשותך חומרים, הכותב ישלים עבורך את המאמץ.
פרמטר נוסף בהצעת מחיר הוא היקף העבודה. ככל שהדרישה היא לעבודה ארוכה יותר המחיר יהיה בהתאם. הפרמטר השלישי והחשוב הוא תאריך ההגשה. כך עבודה שיש להגישה בעוד יום, לא תתמחור באותו אופן אילו הייתה להגשה בעוד כחודש ימים.

יש עוד שאלות?

ברוררררר! בכיף צלצלו אלינו או שלחו אלינו מייל! אנחנו זמינים לעזרה בשבילך!
אצלנו מובטח לך יחס אישי וחם והחשוב מכל- אמין. המטרה שלנו הוא לעזור לסטודנטים. לכן אנחנו מבינים את חישובת העמידה בלוח הזמנים, הלחץ הנלווה לתקופת מבחנים והגשות והרצון שלנו הוא לסייע ולהקל- תן לנו לעזור לך! סופר אקדמיה סוללת לך את הדרך להצלחה!

להזמנת עבודות גמר או מחקר גמר צלצלו עכשיו 054-7341616
או שלחו לנו הודעה ואנו נחזור אליכם בהקדם.
 

תודה צוות סופר אקדמיה – כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום.