Enter your keyword

אודות

מי אנחנו סופר אקדמיה?

מרכז ההדרכה והכתיבה – סופר אקדמיה, מרכז מומחה לכתיבת עבודת בתשלום בכל התחומים: עבודות סמינריונית ואקדמיות,  עבודת מחקר, ממ”ן, פרו-סמינר, סמינריון, מצגות רפרנטים, תרגלים קצרים ועבודות תזה הן רק חלק מהעבודות שאנחנו כותבים לצורך יעוץ הכוונה וסיוע לסטודנטים.

בין הכותבים שלנו נמצאים מיטב הכותבים עם עבר אקדמאי עשיר, בעלי תואר ראשון, שני ועוזרי מחקר ממיטב הפקולטות בארץ.  סודיות מובטחת.
1. השאיפה שלנו היא להוציא את המוצר הטוב ביותר תחת העט שלנו. כאן תקבלו את הכותבים הטובים ביותר שכל העבודות נכתבות בקפדנות ובדקדוק, עם כללי כתיבה אקדמית מעודכנים (** שימו לב החוקים משתנים משנה לשנה).
2. כל עבודה עוברת תהליך כתיבה בתנאים מחמירים וסטנדרטים קפדניים שלאחריהם נבדקים בתהליך בקרת האיכות במשרדים, לפני קבלת העבודה הסופית. ניתן להתרשם עבודה אקדמית לדוגמא.
3. אנחנו גם מציעים לך סיוע במקרה והתחלת לכתוב ונתקעת. במקרה כזה תוכל ליצור קשר איתנו לשלוח את העבודה החלקית ולקבל הצעת מחיר בהתאם לכמות העבודה שנותרה בפרויקט שלך. ובצורה הטובה ביותר תקבל מוצר המותאם אליך אישית.

בין הכותבים שלנו נמצאים מיטב הכותבים עם עבר אקדמאי עשיר, בעלי תואר ראשון, תואר שני ועוזרי מחקר ממיטב הפקולטות בארץ.סודיות מלאה מובטחת!


למה סופר אקדמיה?

בסופר אקדמיה אין העתקות מהאינטרנט!!

האינטרנט חשוב לציין הוא אינו מקור אקדמי והוא אינו קביל באקדמיה ובטח שלא בסטנדרטים של סופר אקדמיה!
אצלנו העבודות הן עבודות מקור הנכתבות אישית לכל לקוח ולקוח בהזמנה ובליווי הלקוח לכל אורך הדרך עד להגעה לתוצר מוגמר.
השאיפה שלנו היא להוציא את המוצר הטוב ביותר תחת העט שלנו. כאן תקבלו את הכותבים הטובים ביותר בתחום שכל עבודה נכתבת בקפדנות ובדקדוק, עם כללי הכתיבה האקדמית המעודכנים (** שימו לב החוקים משתנים משנה לשנה).
אנחנו גם מציעים לך סיוע במקרה והתחלת לכתוב ונתקעת. במקרה כזה שלח אלינו את העבודה שלך להערכה של כותב מקצועי בהתאם לדרישות ותמחור בהתאם לחסר. סופר אקדמיה גם מציעה שירות של עריכה ובדיקה של עבודה סמנריות. כך מובטח לך מוצר שלך עם טאץ סופי שמבטיח את איכותו.  בנוסף יש לנו שירותי תרגום, שירותי סיוע לתרגילים קטנים בתחום של משפטים וכדומה.
סופר אקדמיה – סוללת לך את הדרך להצלחה! שיהיה בהצלחה!


לקבלת הכוונה מקצועית, הצעת מחיר לסיוע לכתיבת עבודה סמינריונית, ייעוץ והדרכה אישית, התקשר/י עכשיו: 054-7341616 

ניתן לשלוח לנו הודעות גם באמצעות אפליקציית WhatsApp

בקרב הצוותים השונים כותבים שעורכים מחקרים ההתמחות המרכזית היא למחקרים איכותניים הכוללים עריכת ראיונות ותצפיות שעוברים עיבוד ותמלול לפי דרישה. ניתן גם לחילופין להגיע עם תוצאות מחקר שנערך באופן חיצוני ולהעביר אל הצוות המחקר לצורכי ניתוח נתונים וממצאים, להפקדת דוחות ודיון, מסקנות וסיכום. בנוסף לצוותים שציינו לעייל קיים גם צוות בקרת האיכות שפועל במקביל לכל הצוותים. צוות זה עורך בדיקה בתחום הכתיבה של הכותב המקצועי בכדי שעוד זוג עיניים יעבור על תוכן העבודה ויוודא שהעבודה תקינה ועומדת בסטנדרטים הגבוהים שחברת סופר אקדמיה הציבה לעצמה כיעד. למעשה כך סופר אקדמיה יוצרת תהליך שימור לקוחות, שיפור תודעת שירות והצלחה מתמשכת עבור הלקוח. האמונה יוצאת מהנחה כי לקוח אשר יקבל את הכותב הטוב ביותר ולאחר מכן יזכה באותו סטנדרט עבודה גם בדיקה נלוות שתוודא את תקינות העבודה למעשה מקבל את השירות הטוב ביותר. הבדיקה המקדימה שנערכת בין כלל הצוותים המותאמים לתוכן העבודה גם נעשה בשיקול דעת מקצועי של צוות השירות בחלוקה בין הצוותים, וגם לפי בקשתו האישית של הלקוח. הבדיקה המקצועית בוחנת את זמינות החומרי מידע האקדמיים הזמינים והטובים ביותר ליצרת העבודה. עוד הבדיקה מנסה כבר בשלב מקדים זה לבנות תוכנית עבודה מפורטת שתסייע לתאם צפיות בין הכותב המבצע ללקוח. לקבלת שירות מהיר ומקצועי התקשר עכשיו – 0547341616 או שלחו לנו מייל לכתובת help@superacademia.com